Advanced programı

Advanced programı ’nın asıl amacı, beslenme ve antrenman disiplini oluşturarak hem erkek hem de bayanlar için sağlıklı bir şekilde kaslanarak kütle, fiziksel performans ve gücü artırmaktır. 

Advanced ‘ e yeni başlayan kişiler için verim almak daha hızlı olur. Kolay Rezervasyon’da eğitmenler tarafından kişiye özel olarak hazırlanan çalışma ve yeme disiplini de programdan alacağınız verimi etkiler. Eğer advanced programını yapma amacınız kas kütlesi almak ise, program süresince uyguladığınız rutinler size aylarca yetecektir.

Advanced’de vücut değişimi olması için ve estetik durmak için dikkat etmeniz gereken en önemli madde beslenmek olacaktır. Amacınız kütle almak olduğu için de temelde alınan kalori, harcanan kaloriden fazla olmalıdır. Spor kompleksimizde bulunan eğitmenler önderliğinde yapılan testler ve hesaplamalar sonucu, size ve vücudunuza uygun olan program hazırlanır ve siz devam etmek istediğiniz sürece, belirli aralıklar ile programınız güncellenir.

Advanced programını uygularken önem vermeniz gereken bir diğer madde ise su tüketimidir. Öncelikle sağlıklı yaşamak için su tüketimi çok önemlidir. Su vücudun pH oranını dengelediği gibi kasların dehidre olmasını engeller ve özellikle de kilo almak için katı besinler tercih ediyorsanız, sindirim açısından yardımcı olur. Fazla protein alındığı günlerde, normalden daha fazla su tüketmeniz gerekmektedir.

Birçok makine ve alet yardımıyla da yapılan advanced programında güçlenmek ve gelişmek için hangi egzersizlerin yapıldığı değil, egzersizlerin nasıl yapıldığı önemlidir. Size sunulan çalışma programında ki egzersizleri en düzgün formda yapmaya gayret ederek, zamanla hareketin formuna alışacaksınız.

Kas geliştirmek için kaslarınızın optimum seviyede yıpranması, dolayısıyla en güçlü şekilde yenilenmesi gerekmektedir. Advanced programı kas gelişimini en iyi şekilde etkileyen birleşik hareketlerle bütündür. Kasları izole eder, kasa hacim kazandırmak için en ideal yol olarak bilinir. Ancak birden çok kas grubunu ve sinir sistemini de çalıştıran, bu sebepten de daha büyük bir anabolik tepki almanıza neden olur.

Kas büyümenin yanında performansınızı artırmak, vücut duruşunuzu düzeltmek için birleşik hareketleri ve serbest ağırlıkları tercih edebilirsiniz. Bilinçli ve bir eğitmen eşliğinde, hareketin formuna uygun şekilde çalışmaya başlamak için ihtiyacınız olanları sıraladık. Şimdi sıra sizde!

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir